Перша ліга: ФК "Хуст" здобув дві перемоги за тиждень

335
0

Підопічні Володимира Циткіна бажають зберегти прописку у чемпіонаті.

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці - восьмої та сьомої команд групи. В минулому турі "Хуст" не брав участі і залишився на сьомому місці турнірної таблиці, яке не дає продовження прописки у Першій лізі. "Гірник-Спорт" після гостьової поразки від "Ниви" перебуває на восьмому місці, яке понижує в класі. Відзначимо, що у господарів до заявки на гру не потрапив основний голкіпер Богдан Шухман.

Долю першої половини зустрічі вирішив епізод, який стався на 31-й хвилині. Шикарним ударом зі штрафного відзначився Приходько. Назар потужно і точно влучив у верхній кут - 0:1. Жодних претензій до молодого голкіпера "Гірника-Спорт" не може бути.

На 56-й хвилині Приходько реалізував пенальті і збільшим перевагу гостей - 0:2. На жаль, матч неодноразовано переривався на повітряну тривогу. У підсумку, гра завершилася перемогою "Хуста".

Також, КДК УАФ зарахував технічну поразку запорізькому "Металургу", який не з'явився на календарний поєдинок Першої ліги з "Хустом".

Аргументів "Металурга" (значна кількість травмованих гравців) виявилося недостатньо для перенесення поєдинку. Замість цього "Хусту" зараховано технічну перемогу.

Нагадаємо, що команди мали зіграти цей поєдинок 28 квітня на стадіоні "Карпати" в Закарпатській області. Однак у результаті зустріч було скасовано через неявку "Металурга", який аргументував свій невиїзд на гру великою кількістю травм і хворих гравців.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.